Раді бачити вас в нашому онлайн кінотеатрі де зібрана велика кількість фільмів
» » Три богатыря на дальних берегах

Смотреть фильм "Три богатыря на дальних берегах" онлайн


Три богатирі на дальніх берегах

Три богатыря на дальних берегах
Інформація про фільм:
Рік: 2012
Країна: Росія
Жанр: Мультфільми, Комедії, Пригоди
Режисер: Костянтин Феоктистов
У головних ролях: Дмитро Биковський-Ромашов, Валерій Соловйов, Олег Куликович, Сергій Маковецький, Дмитро Висоцький, Федір Бондарчук, Єлизавета Боярська, Марія Цвєткова-Овсяннікова, Олена Шульман, Лія Медведєва.
Сюжет:
На цей раз Альоша Попович, Добриня Микитич та Ілля Муромець, завдяки підступам підступної Баби Яги, виявляються за сімома морями на острові, на якому живуть тубільці і страшний Гомума. В їх відсутність купець Коливано вирішують разом з Бабою-Ягою захопити царство й забрати владу у князя Київського. На допомогу невдалому правителю приходить кінь Юлій, а також дружини богатирів і їх численні родичі. Словом, богатирів і глядачів чекають пригоди на далеких берегах, звичайні й неймовірні.

«Три богатыря на дальних берегах» - продовження полюбилася багатьом глядачам саги про пригоди російських богатирів. Старі друзі і нові знайомі, підступні вороги і вірні помічники, Русь-матінка і невідомі далекі землі - пригоди богатирської трійці не будуть знати ніяких меж.

После этого вы можете прочитать всю информацию и то, как снимался фильм «Три богатыря на дальних берегах», который всегда можно смотреть онлайн, причем бесплатно на нашем сайте. Бесплатный просмотр гарантирует качество и удобство. Этот фильм относится можно отнести к таким жанрам, как «Мультфільми, Комедії, Пригоди». Для тех, кому интересно фильм снимался в «Росія», в «2012» году. Ее создателем стал «Костянтин Феоктистов» - человек с большим талантом и умением создавать красивые и интересные фильмы. Главный состав актеров состоит из: «Дмитро Биковський-Ромашов, Валерій Соловйов, Олег Куликович, Сергій Маковецький, Дмитро Висоцький, Федір Бондарчук, Єлизавета Боярська, Марія Цвєткова-Овсяннікова, Олена Шульман, Лія Медведєва.» и другие. Смотреть онлайн фильм Три богатыря на дальних берегах на нашем сайте можно абсолютно всем, но нам будет приятней, если вы пройдете регистрацию. От нас хочется пожелать, чтобы трейлеры онлайн, сюжеты интересных фильмов, фильмы онлайн принесли вам массу удовольствия! Обязательно заходите к нам!
А нижче ви зможите подивитися фільм "Три богатирі на дальніх берегах" онлайн безкоштовно і без реєстрації. Мы желаем вам приятного бесплатного просмотра фильма онлайн Три богатыря на дальних берегах в хорошем HD качестве!
Дивитися фільм "Три богатирі на дальніх берегах" онлайн: ↓

Шановний кіноман, прокоментуйте будь-ласка
Онлайн фільм "Три богатыря на дальних берегах / Три богатирі на дальніх берегах (2012)"
SeRJ 20 декабря 2012 12:37 | Цитувати | | | | 1

Успішний російський проект - щось невластиве і незвичне для наших глядачів. Більшість таких картин вже встигли втратити все, що отримали від успішного прокату і так і не змогли запропонувати своїм глядачам, щось нове. «На далеких берегах» саме такий випадок. Якщо попередні частини, раз від разу, ставали тільки краще, то тут помітний явний крок назад. Але про все по порядку.

 У Києві змінюється влада, богатирі пропали, а Князю і Юлію доводиться брати «переворот» у свої руки.

 Дебютна робота Костянтина Феоклістова показала, що поки він ще дуже "сирий" режисер. Все що змогли з себе вичавити автори - посилання на радянську класику і сучасний Голівуд. Історія «гальмує» із самого початку, а під кінець починає нагадувати незапланований фарс.

 Сценарій, написаний Олександром Боярським, схожий на вислови хворого і дуже старої людини. Замість того щоб продовжувати «Шамаханська цариця», автор навіщось націлився на найменших глядачів. Тільки вони зможуть отримати від цієї «казочки» хоч якесь задоволення. Всім іншим можна зі спокійною душею вибирати собі для перегляду інші картини.

 Трійця головних героїв забирається на задній план, але творцям нічого запропонувати їм взамін, крім того, що вони бачили в інших мультфільмах, від цього стає ще прикріше за проект, який мав величезний потенціал.

 Ще один дебютант - Михайло Чертінцев, так само не зміг допомогти франшизі про богатирів. Його музичний супровід кричить і бухає, закликаючи включатися в танок, тільки це все абсолютно вдруге.

«Три богатирі на дальніх берегах» - мультфільм, призначений для дітей від 1 до 5, старше можуть в кіно занудьгувати. Шкода, що творці вирішили зробити такі кардинальні зміни в своєму проекті, він явно міг би розраховувати на набагато більшу.

Добавление комментария
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail: